Αποτελέσματα διημέρου 2-3/3/2019 – Π.Α.Σ. Πηνειός

Με αρκετές θέσεις στο βάθρο και πολύ καλά πλασαρίσματα στις πρώτες θέσεις συνεχίστηκε η αγωνιστική δραστηριότητα του Π.Α.Σ ΠΗΝΕΙΟΣ το Σαββατοκύριακο 2 & 3 Μαρτίου 2019.

Συγκεκριμένα, το Σάββατο 2 Μαρτίου ο σύλλογος συμμετείχε στον αγώνα ατομικής χρονομέτρησης και την Κυριακή 3 Μαρτίου στον αγώνα αντοχής, του διασυλλογικού αγώνα «Γύρου Λάρισας – Τεμπών 2019» που διοργανώθηκε από τον Π.Γ.Σ Λάρισας.

Το Δ/κό Συμβούλιο του ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΥ ευχαριστεί τόσο τις προπονήτριες όσο και τους γονείς των αθλητών για την πολύτιμη στήριξη.
Θερμές ευχαριστίες και στους χορηγούς του σωματείου για την αμέριστη συμπαράσταση στον σύλλογο και συγκεκριμένα τους :

● “ΝΡ ασφαλιστική”
● “Cyclinghellas.gr”
● “Δαλαβίκας bikes” κατάστημα ποδηλάτων
● “AutoFit – service αυτοκινήτων Αφοί Νταούτη”
● ” Powerfm 93.2″
● “32 bit” εταιρεία διαδικτυακών υπηρεσιών”
● “Εντύπωση” Γραφικές Τέχνες

Φωτογραφίες από τον αγώνα ατομικής χρονομέτρησης:

https://www.facebook.com/pg/Podilatikos.AS.Pineios/photos/?tab=album&album_id=2224877537778042

Φωτογραφίες από τον αγώνα αντοχής:

https://www.facebook.com/pg/Podilatikos.AS.Pineios/photos/?tab=album&album_id=2224905551108574

Αναλυτικότερα τα αποτελεσματα έχουν ως εξής:

ΑΓΩΝΑΣ ΑΤΟΜΙΚΗΣ ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗΣ, ΣΑΒΒΑΤΟ 2 ΜΑΡΤΙΟΥ

Μίνι μικρά αγόρια
4ος Τζημαγιώργης Θοδωρής

Μίνι μεγάλα κορίτσια
1η Κασκάνη Ελενα
2η Τσαγγαρά Νεφέλη
3η Αγγελακοπούλου Κωνσταντίνα
4η Μπάλια Δώρα

Μίνι μεγάλα αγόρια
4ος Σαπουνάς Νικόλαος
10ος Φατούρας Βασίλειος
12ος Παπαδημητρίου Σπύρος

Πανκορασίδες 
3η Τζημαγιώργη Εβελίνα

Παίδες 
9ος Δαλαβίκας Παναγιώτης
24ος Χαπίτας Γρηγόρης

Εφηβος
17ος Παπαδημητρόπουλος Γιάννης

Μaster Α
2ος Αθανασιος Μάρκου

Master Β
5ος Μπάλιας Κωνσταντινος
7ος Κουτίνας Ηρακλης
8ος Πολύζος Ηρακλής

Γυναίκες
3η Κεχαγιά Αλεξάνδρα

Οpen
4oς Καραγγέλης Δημήτρης
6ος Μπεργελές Χρήστος

ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΤΟΧΗΣ, ΚΥΡΙΑΚΗ 3 ΜΑΡΤΙΟΥ

Μίνι μικρά αγόρια

3ος Τζημαγιώργης Θοδωρής

Μίνι μεγάλα κορίτσια

1η Κασκάνη Ελενα

4η Μπάλια Δώρα

5η Αγγελακοπούλου Κωνσταντίνα

8η Τσαγγαρά Νεφέλη

Μίνι μεγάλα αγόρια

5ος Σαπουνάς Νικόλαος

9ος Παπαδημητρίου Σπύρος

12ος Φατούρας Βασίλειος

Παμπαίδες

1ος Πολύζος Βασίλης

10ος Μαστροθανάσης Γιώργος

13ος Τσαγγαράς Κωσταντίνος

14ος Δαλαβίκας Κυριάκος

Παίδες

9ος Δαλαβίκας Παναγιώτης

10ος Χαπίτας Γρηγόρης

Μaster Α

DNF Αθανασιος Μάρκου

Master Β

6ος Κουτίνας Χρήστος

10ος Πολύζος Ηρακλής

11ος Ποδηματάς Γιάννης

Γυναίκες

4η Τσεσμετζίδου-Δαλαβίκα Δέσποινα

Οpen Α

8ος Κολέτας Παναγιώτης

Οpen C

6oς Μπεργελές Χρήστος

8ος Καραγγέλης Δημήτρης

12ος Μαστροθανασης Κωνσταντίνος

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

13ο εταπ – Το καλύτερο χρονόμετρο του Alaphilippe

Περιληπτικά: Ο Julian Alaphilippe κέρδισε εντυπωσιακά την ατομική χρονομέτρηση στο Pau. Με…