30η Ποδηλατική Σπαρτακιάδα – Αποτελέσματα

Με νέο ρεκόρ συμμετοχών ολοκληρώθηκε η επετειακή 30η Σπαρτακιάδα. Την Κυριακή 7/10/2018 στις 07:30, 390 ποδηλάτες πήραν εκκίνηση από το Καλλιμάρμαρο Παναθηναϊκό Στάδιο της Αθήνας με σκοπό να ολοκληρώσουν τα 257 χλμ μέχρι την Σπάρτη.

Ακολουθούν τα αποτελέσματα:

Race No                              Participant                                          Club                              Time

826                  ΚΑΤΑΠΟΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ                                          ΠΗΓΑΣΟΣ                              8:17

110                  ΚΥΠΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                      ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ                            8:26

106           ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ                      ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.                      8:27

107            ΦΡΙΝΤΖΙΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                                 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.                      8:27

3                             ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                                ΠΗΓΑΣΟΣ                             8:33

402                              ΠΟΝΤΙΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                               ΣΠΟΚ ΕΥΚΛΗΣ                    8:33

504                                ΔΑΛΕΖΙΟΣ ΙΩΣΗΦ                         ΔΙΟΜΗΔΗΣ Α.Ο ΑΡΓΟΥΣ             8:34

858                           ΜΕΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                  Γ.Ο. ΛΑΜΙΑΣ ΑΘ. ΔΙΑΚΟΣ         8:39

266                         ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ                              ΕΛΑΦΟΣ                              8:39

827                      ΠΑΣΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                      Π.Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ                    8:44

205                        ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                            ΠΡΟΟΔΟΣ                             8:45

322                         ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                  ΔΙΟΜΗΔΗΣ Α.Ο ΑΡΓΟΥΣ                  8:45

813                                STREICH STEFFEN                                     ΠΟ.ΣΥ.ΛΕ.                             8:46

391                             ΚΑΛΛΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ                      ΔΙΟΜΗΔΗΣ Α.Ο ΑΡΓΟΥΣ                  8:46

203                               ΣΠΥΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                                     ΑΙΟΛΟΣ                               8:47

494                                 LORENZ LUDGER                                           – – –                                   8:48

726                           ΣΤΡΟΥΜΠΟΥΛΗ ΔΑΝΑΗ                   WN De Jonge Renner/NL                 8:48

419                          ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ                                ΕΡΜΗΣ                                8:52

513                           ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ                        ΟΦΠ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ                       8:55

2                            ΜΠΟΥΛΜΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                    Α.Σ.ΑΛΦΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                   8:55

49                                  ΝΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                           Α.Σ.ΑΛΦΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                   8:56

401                          ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ                    Α.Σ.ΑΛΦΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                   8:56

855                    ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                             – – –                                   8:57

113                        ΜΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                         ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΗΣ                          8:57

857                          ΚΕΡΚΕΝΤΖΕΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ                                    – – –                                   8:58

456                             ΛΙΒΑΝΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ                                   Π.Ε.Π.Α.                               8:58

57                      ΤΣΟΥΚΑΛΟΧΩΡΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ                          Π.Ε.Π.Α.                               8:58

109                      ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                Α.Σ.ΑΛΦΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                   9:02

396                          ΠΑΠΟΥΤΣΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ                   ΔΙΟΜΗΔΗΣ Α.Ο ΑΡΓΟΥΣ                  9:02

118                   ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                         ΑΙΟΛΟΣ                               9:03

16                               ΠΗΛΙΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                                ΑΠΟ ΑΚΤΙΝΑ                           9:03

296                            ΚΑΜΒΥΣΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ                      Α.Σ.ΑΛΦΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                   9:04

310                         ΚΟΛΟΤΟΥΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ                               ΑΙΟΛΟΣ                               9:04

408                       ΜΑΛΙΣΙΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ                             ΑΙΟΛΟΣ                               9:04

412                        ΑΣΗΜΟΜΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                    ΦΟΙΒΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ                      9:05

478                                ΣΑΚΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                                      Π.Ε.Π.Α.                               9:06

370                     ΒΕΡΓΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                      ΣΠΟΚ ΕΥΚΛΗΣ                          9:07

206                                 ΛΙΑΝΟΣ ΠΑΥΛΟΣ                                       ΑΙΟΛΟΣ                               9:07

210                                ΒΙΤΑΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ                                      ΑΙΟΛΟΣ                               9:08

313                                 ΓΕΜΕΛΟΣ ΗΛΙΑΣ                                       Π.Ε.Π.Α.                               9:08

859                                  ΑΓΓΕΛΗΣ ΗΛΙΑΣ                          Γ.Ο. ΛΑΜΙΑΣ ΑΘ. ΔΙΑΚΟΣ                 9:10

108                           ΧΡΙΣΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                        ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.                      9:12

496                      KALOGEROPOULOS NIKOLAUS                               – – –                                   9:13

362                               ΒΕΝΕΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                     ΑΙΟΛΟΣ                               9:13

403                      ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ                            Π.Ε.Π.Α.                               9:15

272                            ΔΡΟΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ                   ΠΡΟΟΔΟΣ ΝΕΟΣ ΒΟΥΤΖΑΣ                9:15

446                      ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ                            Π.Ε.Π.Α.                               9:15

241                                ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                        ΔΙΟΜΗΔΗΣ Α.Ο ΑΡΓΟΥΣ                  9:16

429                          ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                           Π.Ο.Χ. ΤΑΛΩΣ                          9:17

237                              ΤΣΑΠΑΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                           ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ Π.Ο                      9:17

225                            ΚΟΥΚΟΥΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                                  Π.Ε.Π.Α.                               9:25

309                            ΝΤΑΒΟΥΤΙΑΝ ΚΟΣΜΑΣ                                  Π.Ε.Π.Α.                               9:25

624                     ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ                            ΚΥΔΩΝ                                9:25

224                                 ΓΟΥΔΑΣ ΠΑΥΛΟΣ                                     ΠΡΟΟΔΟΣ                             9:27

490                              ΚΟΛΛΙΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ                            ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ Π.Ο                      9:27

220                       ΜΠΟΥΤΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                      Α Ο ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ                        9:27

485                           ΝΤΟΥΜΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                                 Π.Ε.Π.Α.                               9:27

541                           ΜΑΘΙΟΥΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ                                 Π.Ε.Π.Α.                               9:28

398                         ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΗΛ                      ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ Π.Ο                      9:28

646                            ΠΕΤΡΑΛΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ                          ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΟΔΟΥ                      9:28

487                       ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                                – – –                                   9:29

234                             ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ                                   Π.Ε.Π.Α.                               9:29

489                            ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                                    ΟΦΝΙ                                 9:29

100                                PYATT GEOFFREY                                          – – –                                   9:30

326                   ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                         Π.Ε.Π.Α.                               9:30

861                           ΒΟΡΔΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                                     – – –                                   9:31

845                              ΠΑΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                        – – –                                   9:31

822                             ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ                                       – – –                                   9:32

535                         ΜΠΑΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                              Π.Ε.Π.Α.                               9:32

865                           ΧΕΙΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                                     – – –                                   9:32

554                                    MEIJER DOLF                                RTV BOLLENSTREEK                     9:34

869                              ΣΕΧΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                      Π.Ο.Τ                                 9:34

43                      ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                           Π.Ε.Π.Α.                               9:35

469                           ΚΑΒΑΛΛΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                 Π.Ε.Π.Α.                               9:35

833                            ΠΡΙΝΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ                                      – – –                                   9:35

601                           ΚΟΥΡΜΠΕΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                         ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ                       9:36

11                              ΜΑΡΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                   Π.Ε.Π.Α.                               9:36

290                            ΜΑΥΡΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                  ΑΙΟΛΟΣ                               9:36

298                                THEOCHARIS NICK                             Sydney University                       9:37

305                        ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                             Π.Ε.Π.Α.                               9:37

214                             ΓΡΑΨΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                                   Π.Ε.Π.Α.                               9:37

23                             ΚΑΖΟΓΛΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ                                  Π.Ε.Π.Α.                               9:37

406                        ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                             Π.Ε.Π.Α.                               9:37

507                       ΑΛΙΦΑΝΤΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ                             Π.Ε.Π.Α.                               9:38

556                 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                 ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ                         9:38

223                          ΖΟΜΠΑΝΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ                                Π.Ε.Π.Α.                               9:38

641                               ΛΥΤΡΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ                                   ΣΥ.ΦΑ.ΓΕ                              9:38

257                               ΜΗΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                     ΑΙΟΛΟΣ                               9:38

424                      ΠΑΣΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ             Π.Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ                       9:38

251                            ΤΡΑΝΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                                  Π.Ε.Π.Α.                            9:38

825                               ΝΑΣΣΟΣ ΑΔΡΙΑΝΟΣ                                         – – –                                   9:42

226                       ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                       ΟΦΝΙ                                 9:43

347                           ΞΕΦΤΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                   ΑΠΟ ΑΚΤΙΝΑ                           9:43

263              ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ         ΔΙΟΜΗΔΗΣ Α.Ο ΑΡΓΟΥΣ                  9:43

254                           ΒΛΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                             ΜΑΧΗΤΗΣ ΣΕΡΡΩΝ                      9:44

8                    ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                        Ν.Π.Ο.ΧΑΛΚΙΔΑΣ                        9:44

707          ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ                 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ                        9:44

445              ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ                   ΜΑΧΗΤΗΣ ΣΕΡΡΩΝ                      9:44

387                   ΖΟΥΜΠΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ                                   ΤΑΛΩΣ                                9:45

32                 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                   ΜΑΧΗΤΗΣ ΣΕΡΡΩΝ                      9:45

244                   ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ                           ΣΧΟΠ ΘΗΒΑΣ                           9:45

14                       ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                            Π.Ε.Π.Α.                               9:45

868                 ΤΣΙΟΝΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                                     – – –                                   9:46

379                   ΜΟΣΚΑΤ ΧΡΗΣΤΟΣ                                     Π.Ε.Π.Α.                               9:47

252                      ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ                            ΑΝΕΒΟΛΕΜΑ                          9:47

854                          ΣΒΕΝΤΖΟΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ                                       – – –                                   9:47

324                         ΡΗΓΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                                      Π.Ε.Π.Α.                               9:49

492                           ΕΣΚΑΝΤΑΡ ΗΛΙΑΣ                                       ΚΥΔΩΝ                                9:50

259          ΦΙΛΙΑΚΟΥΔΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ           Γ.Ο. ΛΑΜΙΑΣ ΑΘ. ΔΙΑΚΟΣ                 9:50

394                         O SULLIVAN KILIAN                                         – – –                                   9:51

291                          STRATAKIS ALEX                              LONDON DYNAMO                      9:51

318                      ΔΕΣΠΟΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ                                    Π.Ε.Π.Α.                               9:51

15                ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                          Π.Ε.Π.Α.                               9:51

209                         ΜΕΝΕΞΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                  ΠΡΟΟΔΟΣ                             9:51

629            ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                              ΟΦΝΙ                                 9:52

302                 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ                               ΟΦΝΙ                                 9:52

860                    ΦΡΑΓΚΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ                                       – – –                                   9:52

207             ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                    ΠΗΓΑΣΟΣ                              9:53

498             ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ                           ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ                           9:53

301                    ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ                        Α.Σ.ΑΛΦΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                   9:53

393                ΣΑΡΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                    Α.Σ.ΑΛΦΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                   9:53

46                     ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                               Π.Ε.Π.Α.                               9:53

213                     ΦΩΤΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ                        Α.Σ.ΑΛΦΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                   9:53

236                          KOSTAS STAMATIOS                        Apollon Triathlon Club                   9:54

317                 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ                                  ΑΙΟΛΟΣ                               9:54

427                     ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΣΥΜΕΩΝ                                    Π.Ε.Π.Α.                               9:54

1                    ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΟΥΛΙΕΜΟΣ                     Α.Σ.ΑΛΦΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                   9:54

327              ΣΜΥΡΝΙΩΤΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ                                Π.Ε.Π.Α.                               9:54

386                 DAVLANTIS CONSTANTINE                                  USA                                  9:55

443                  ΚΑΛΕΜΠΟΥΜΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ                          ΠΟΗ ΚΑΣΤΡΟ                           9:55

849                  ΝΤΑΛΑΓΙΩΡΓΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ                                   – – –                                   9:55

814                    ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ                                       – – –                                   9:58

812                  ΧΑΤΖΙΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ                                        – – –                                   9:58

405            ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ                      ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ Π.Ο                      9:59

499           KANELIS KONSTANTINOS                                    – – –                                  10:01

848           ΨΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ                  Α.Σ.ΑΛΦΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                  10:01

821          ΒΛΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ                                  – – –                                  10:03

811        ΚΑΛΦΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                                    – – –                                  10:03

299                 HANDY KEVIN                                             – – –                                  10:04

399                ΚΟΤΖΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                         ΑΠΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ                       10:04

276                ΜΑΛΤΑΜΠΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                              Π.Ε.Π.Α.                              10:04

277         ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                        Π.Ε.Π.Α.                              10:04

851           ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                                     – – –                                  10:04

111        ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ                       ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ                          10:06

409            ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ                                  ΑΕΚ                                 10:06

306                       ΓΟΡΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                         – – –                                  10:06

729                ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΦΩΤΕΙΝΗ                    Α.Σ.ΑΛΦΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                  10:06

47                         ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ                            ΠΡΟΟΔΟΣ                            10:06

293                ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ                                     ΑΕΚ                                 10:06

364            ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                                ΟΦΝΙ                                10:07

824                        ΒΟΛΙΩΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ                                        – – –                                  10:07

304                         ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                       Π.Ε.Π.Α.                              10:07

863                ΜΕΓΑΛΟΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ               – – –                                  10:07

555              ΜΠΟΥΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                                   ΚΥΔΩΝ                               10:07

433                  ΠΑΝΤΕΛΙΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ                              ΠΡΟΟΔΟΣ                            10:07

48                         ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                             Π.Ε.Π.Α.                              10:07

320                         ΧΑΣΑΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                     Π.Ε.Π.Α.                              10:07

56                       ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                            Π.Ε.Π.Α.                              10:08

604           ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ              ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.                     10:08

5                ΠΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                           ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ                       10:08

853                ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                                       – – –                                  10:11

380                  ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                                    – – –                                  10:11

650               ΑΓΓΕΛΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ                           ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ                          10:12

647                      ΣΟΝΙΚΙΑΝ ΣΤΑΥΡΟΣ                                 ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ                          10:12

866                   ΒΑΚΙΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                                    – – –                                  10:13

352                 ΚΟΥΤΣΑΥΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                               Π.Ε.Π.Α.                              10:13

120                    ΜΑΛΑΤΕΣΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ                              ΑΠΟ ΠΑΡΟΥ                          10:13

397                   ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ                                 ΑΠΟ ΠΑΡΟΥ                          10:13

119                     ΡΟΥΣΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                 ΑΠΟ ΠΑΡΟΥ                          10:13

294                     ΤΣΑΝΤΑΝΗΣ ΑΡΣΕΝΙΟΣ                              ΑΠΟ ΠΑΡΟΥ                          10:13

475                ΤΣΕΚΜΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ                                  Π.Ε.Π.Α.                              10:13

436         ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ ΠΕΡΙΝΔΡΟΣ-ΠΑΡΗΣ                        Π.Ε.Π.Α.                              10:15

284              ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ                                ΟΦΝΙ                                10:15

502            ΣΙΑΤΡΑΒΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ                               ΟΦΝΙ                                10:15

275              ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                Π.Ε.Π.Α.                              10:15

605                        ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                          ΑΠΟ ΑΚΤΙΝΑ                          10:15

231                             ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ                                   Π.Ε.Π.Α.                              10:16

534                      ΚΑΤΣΙΛΙΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                               ΑΕΚ                                 10:16

864                            ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ                                      – – –                                  10:16

836                         ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                         ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ                         10:16

319                          ΜΕΣΣΗΝΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                                Π.Ε.Π.Α.                              10:16

289                          ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                           ΠΟΡΤΟ ΛΕΟΝΕ                        10:17

34                         ΜΥΛΩΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                          ΑΠΟ ΑΚΤΙΝΑ                          10:17

625                    ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                        ΠΟ ΔΡΑΣΗ                            10:18

847                         ΠΑΝΤΕΛΕΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ                      ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ Π.Ο                     10:19

514                          ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΖΩΗΣ                               ΠΗΓΑΣΟΣ                             10:21

414                               ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ                                    Π.Ε.Π.Α.                              10:21

517                           ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ                                 Π.Ε.Π.Α.                              10:21

810                       ΑΛΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                        ΠΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ                         10:22

801                               ΕΥΚΑΡΠΙΔΟΥ ΧΑΝΑ                                         – – –                                  10:22

802                       ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                                 – – –                                  10:22

431                          ΣΥΜΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                           ΠΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ                         10:22

232                           ΛΕΜΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                   Γ.Ο. ΛΑΜΙΑΣ ΑΘ. ΔΙΑΚΟΣ                10:23

817                        ΠΟΝΤΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                                  – – –                                  10:23

495                      ΧΑΡΙΚΛΕΟΥΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ              Γ.Ο. ΛΑΜΙΑΣ ΑΘ. ΔΙΑΚΟΣ                10:23

559                                    CHILD SHANE                                              – – –                                  10:24

519                            ΒΑΡΜΑΞΙΖΗΣ ΟΜΗΡΟΣ                                 Π.Ε.Π.Α.                              10:24

283                            ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                                      – – –                                  10:24

279                            ΚΑΡΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                                  Π.Ε.Π.Α.                              10:24

55                               ΚΑΨΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                    Π.Ε.Π.Α.                              10:24

484                            ΠΕΤΑΒΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                                 Π.Ε.Π.Α.                              10:24

312                            ΣΑΚΕΛΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ                                      ΑΕΚ                                 10:24

280                              ΤΣΙΡΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ                                    Π.Ε.Π.Α.                              10:24

286                           ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΑΡΜΟΔΙΟΣ                                Π.Ε.Π.Α.                              10:24

384                          ΜΠΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                         Ν.Π.Ο.ΧΑΛΚΙΔΑΣ                       10:25

473                           ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΕΘΟΔΙΟΣ                           ΑΝΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ                        10:26

28                           ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ                           ΣΧΟΠ ΘΗΒΑΣ                          10:26

367                        ΚΟΛΥΜΠΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                              ΘΗΣΕΑΣ                              10:28

527                        ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                     ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΟΔΟΥ                     10:30

537                    ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                      ΑΝΕΒΟΛΕΜΑ                         10:31

856                          ΓΚΙΡΤΖΙΜΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ                                    – – –                                  10:31

852                                 ΜΑΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                           – – –                                  10:31

389                     ΣΟΥΚΙΟΥΡΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ               Α.Σ.ΑΛΦΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                  10:31

712                          ΧΑΛΑΤΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ                                Π.Ε.Π.Α.                              10:31

264                        ΦΑΛΙΕΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                 ΔΙΟΜΗΔΗΣ Α.Ο ΑΡΓΟΥΣ                 10:32

803                         ΓΙΩΤΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                                  – – –                                  10:33

509                             ΜΕΡΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                                   Π.Ε.Π.Α.                              10:34

603                        ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                             Π.Ε.Π.Α.                              10:34

50                      ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                          Π.Ε.Π.Α.                              10:36

38                              ΜΠΙΡΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                   Π.Ε.Π.Α.                              10:36

343                          ΣΙΑΧΟΣ ΑΝΕΜΠΟΔΙΣΤΟΣ                                Π.Ε.Π.Α.                              10:36

483                              ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΛΙΒΑΝΙΟΣ                                   Π.Ε.Π.Α.                              10:36

516                             ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                                   Π.Ε.Π.Α.                              10:38

626                       ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ                             Π.Ε.Π.Α.                              10:38

805                           ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                     – – –                                  10:39

340                                 ΖΗΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                       Π.Ε.Π.Α.                              10:39

816                        ΜΠΕΤΕΙΝΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ                                  – – –                                  10:39

356                             ΚΑΨΑΛΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ                                   Π.Ε.Π.Α.                              10:40

635                       ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ                               ΟΦΝΙ                                10:40

607                              ΛΑΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ                                 Π.Ο.ΔΡΑΣΗ                           10:40

636                          ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                  ΟΦΝΙ                                10:40

503                           ΠΑΠΙΟΜΥΤΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ                                    ΑΕΚ                                 10:41

395                                 DANIIL IOANNIS                                           – – –                                  10:45

558                            KIRIAKOPOULOS CHRIS                              Hamilton CC                          10:45

804                            ΦΟΥΡΓΙΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                      Α.Σ.ΑΛΦΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                  10:45

471                        ΓΟΥΛΑΝΔΡΗΣ ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ                              Π.Ε.Π.Α.                              10:46

404                              ΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                          ΦΟΙΒΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ                     10:46

307                            ΠΑΠΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                                 Π.Ε.Π.Α.                              10:46

449                          ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ                               Π.Ε.Π.Α.                              10:47

268                              ΣΤΑΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                                    Π.Ε.Π.Α.                              10:47

453                               ΧΙΟΝΙΔΗΣ ΛΑΖΡΟΣ                                     Π.Ε.Π.Α.                              10:47

505                           ΚΡΙΜΠΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                       ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡ.                    10:48

373                          ΚΩΣΤΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ                               Π.Ε.Π.Α.                              10:48

870                           ΜΠΑΤΙΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                                     – – –                                  10:48

829                           ΠΑΝΑΓΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                                     – – –                                  10:48

458                              ΑΡΧΟΝΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ                                   Π.Ε.Π.Α.                              10:49

407                      ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                               ΑΕΚ                                 10:49

538                                ΣΟΥΜΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ                                     Π.Ε.Π.Α.                              10:49

511                                KLADIS NIKOLAOS                       Ciclisti – Kempen Germany               10:51

426                             ΤΣΙΜΠΟΥΚΑΣ ΣΑΒΒΑΣ                                  Π.Ε.Π.Α.                              10:51

536                       ΒΕΝΕΡΗΣ ΑΛΚΗΣ-ΑΝΤΩΝΙΟΣ                             Π.Ε.Π.Α.                              10:52

375                              ΒΡΕΤΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ                                    Π.Ε.Π.Α.                              10:52

295                          ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                                    – – –                                  10:52

480                               ΠΑΤΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                    Π.Ε.Π.Α.                              10:52

520                          ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                                Π.Ε.Π.Α.                              10:52

466                                ΤΡΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                        ΟΦΝΙ                                10:52

390                              ΚΑΨΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                           ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ Π.Ο                     10:54

383                        ΚΛΕΙΤΣΙΝΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ                       ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ                        10:54

249                         ΚΕΛΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ                      ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ Π.Ο                     10:55

612                        ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ                              Π.Ε.Π.Α.                              10:55

830                             ΠΟΥΝΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ                                       – – –                                  10:55

809                         ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ                               ΑΙΟΛΟΣ                              10:55

258                            ΤΣΕΛΕΠΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ                                 ΠΗΓΑΣΟΣ                             10:55

488                            ΦΟΥΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                         ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ Π.Ο                     10:55

242                              ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                    Π.Ε.Π.Α.                              10:56

831                        ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                                  – – –                                  10:56

461                       ΜΠΟΥΝΙΑΛΕΤΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ                             Π.Ε.Π.Α.                              10:56

497                          ΤΣΙΛΙΓΚΙΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                                ΘΗΣΕΑΣ                              10:56

269                          ΧΛΑΠΟΥΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                            ΑΠΟ ΑΚΤΙΝΑ                          10:56

371                               ΧΡΟΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                     Π.Ε.Π.Α.                              10:56

621                                ΑΡΑΠΗΣ ΜΙΧΑΗΛ                                      Π.Ε.Π.Α.                              10:57

526                            ΒΑΡΑΝΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ                                 Π.Ε.Π.Α.                              10:59

432                            ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                 Π.Ε.Π.Α.                              10:59

464                            ΦΡΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                             ΑΝΕΒΟΛΕΜΑ                         10:59

491                               KALAFATIS DIMITRI                             DIDCOT PHOENIX                      11:00

441                        ΑΝΔΡΙΤΣΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                             Π.Ε.Π.Α.                              11:00

341                         ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                               Π.Ε.Π.Α.                              11:00

510                          ΚΟΠΑΝΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ                                  ΟΦΝΙ                                11:00

246                              ΜΑΝΙΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ                                        – – –                                  11:00

615                             ΜΠΡΟΥΝΤΖΟΣ ΗΛΙΑΣ                                   Π.Ε.Π.Α.                              11:01

479                           ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ                                 Π.Ε.Π.Α.                              11:01

260                           ΑΓΓΕΛΕΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                                Π.Ε.Π.Α.                              11:02

618                          ΣΙΜΩΝΕΤΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ                                Π.Ε.Π.Α.                              11:02

116                            ΠΑΥΛΑΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ                                   ΚΥΔΩΝ                               11:04

250                             ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ                                    ΚΥΔΩΝ                               11:04

512                                ΒΟΙΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                      Π.Ε.Π.Α.                              11:05

627                              ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                                   Π.Ε.Π.Α.                              11:05

630                      ΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ                             ΟΦΝΙ                                11:05

418                            ΚΟΛΟΝΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                            ΠΟΡΤΟ ΛΕΟΝΕ                        11:05

253                          ΣΑΜΟΥΡΚΑΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ                          ΠΟΡΤΟ ΛΕΟΝΕ                        11:05

730                               ΒΡΕΤΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ                                      ΚΥΔΩΝ                               11:06

463                             ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                  Π.Ε.Π.Α.                              11:06

638                           ΜΑΛΟΥΤΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ                           ΑΝΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ                        11:06

617                        ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ                                ΟΦΝΙ                                11:06

349                    ΣΥΦΑΝΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΙΩΑΝΝΗΣ                         Π.Ε.Π.Α.                              11:06

608                    ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                            ΟΦΝΙ                                11:06

613                               ΒΑΛΜΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ                                         ΑΕΚ                                 11:07

620                             ΚΑΛΚΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ                                     ΟΦΝΙ                                11:08

704                            ΚΟΥΤΡΟΥΒΕΛΗ ΕΛΕΝΗ                                  Π.Ε.Π.Α.                              11:08

331                        ΜΑΚΑΡΟΥΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                              Π.Ε.Π.Α.                              11:08

421                          ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ                                Π.Ε.Π.Α.                              11:08

477                             ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ ΜΙΣΑΗΛ                                  Π.Ε.Π.Α.                              11:08

614                       ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                   ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡ.                    11:08

540                            ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ                                  Π.Ε.Π.Α.                              11:09

281                           ΒΑΒΙΘΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ                             ΑΠΟ ΑΚΤΙΝΑ                          11:10

632                              ΓΚΟΥΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                    Π.Ε.Π.Α.                              11:10

447                     ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                       ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ                          11:10

451                                   ΒΑΓΓΕΡ ΙΩΣΗΦ                                        Π.Ε.Π.Α.                              11:14

33                         ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ                       ΑΝΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ                        11:14

430                            ΛΥΚΟΥΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ                           ΑΝΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ                        11:14

633                         ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                               Π.Ε.Π.Α.                              11:17

515                            ΜΠΑΜΠΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ                                  Π.Ε.Π.Α.                              11:17

248                              ΠΟΛΥΖΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ                                ΑΠΟ ΑΚΤΙΝΑ                          11:17

381                                ΔΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                      Π.Ε.Π.Α.                              11:19

274                           ΚΑΡΑΛΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                          ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ                       11:19

112                           ΝΤΑΡΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                         ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.                     11:19

332                         ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ                               ΑΙΟΛΟΣ                              11:20

470                         ΜΑΤΑΛΙΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                              Π.Ε.Π.Α.                              11:20

273                              ΛΙΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                                       ΑΕΚ                                 11:21

462                       ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ                             Π.Ε.Π.Α.                              11:21

820                             ΚΙΚΗΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                                       BLE                                  11:22

808                            ΓΙΟΥΡΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                      – – –                                  11:23

819                           ΓΚΑΛΙΜΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ                                     – – –                                  11:23

267                          ΣΜΑΡΑΓΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                    Α.Σ.ΑΛΦΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                  11:23

818                             ΤΣΙΑΝΑΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                                       – – –                                  11:23

850                          ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                                    – – –                                  11:24

361                        ΧΑΤΖΗΙΑΚΩΒΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                              Π.Ε.Π.Α.                              11:24

640                            DAMASCELLI ANTONIO                             ΑΠΟ ΑΚΤΙΝΑ                          11:25

435                             ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ                               ΑΠΟ ΑΚΤΙΝΑ                          11:25

262                              ΜΑΓΓΙΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                                    Π.Ε.Π.Α.                              11:25

711                              ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ΙΩΑΝΝΑ                                   Π.Ε.Π.Α.                              11:28

282                        ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                             Π.Ε.Π.Α.                              11:29

862                          ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                   – – –                                  11:29

828                               ΝΙΑΡΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                         – – –                                  11:29

342                            ΠΙΚΙΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                                  ΑΙΟΛΟΣ                              11:29

288                       ΤΑΜΠΟΥΡΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                             Π.Ε.Π.Α.                              11:29

270                             ΑΛΒΕΡΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                   Π.Ε.Π.Α.                              11:32

727                            ΓΑΤΣΙΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ                                     ΑΕΚ                                 11:32

363                             ΚΑΝΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                                   Π.Ε.Π.Α.                              11:32

709                         ΚΟΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ                               Π.Ε.Π.Α.                              11:32

807                              ΜΕΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ                                        – – –                                  11:33

823                           ΣΙΓΑΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                                     – – –                                  11:34

493                   ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                          ΚΥΔΩΝ                               11:34

622                             ΛΕΚΑΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ                                   Π.Ε.Π.Α.                              11:35

454                             ΚΟΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                                   Π.Ε.Π.Α.                              11:36

265                             ΜΠΟΥΦΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                   ΑΙΟΛΟΣ                              11:36

486                              ΜΠΑΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                   Π.Ε.Π.Α.                              11:37

606                        ΤΣΕΠΕΝΕΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                              Π.Ε.Π.Α.                              11:42

450                            ΟΜΗΡΟΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ                                  Π.Ε.Π.Α.                              11:46

642                               ΣΟΥΜΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ                                         – – –                                  11:47

338                               ΠΕΡΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ                              ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ                       11:49

278                            ΒΑΡΕΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ                                  Π.Α.Σ.Θ.                              11:54

382                             ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                          ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ Π.Ο                     11:54

649                             ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ                                  Π.Ε.Π.Α.                              11:58

628                              ΒΟΜΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ                                    Π.Ε.Π.Α.                              12:00

623                             ΠΕΤΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ                                    ΚΥΔΩΝ                               12:00

52                               ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                   Π.Ε.Π.Α.                              12:00

846                            ΠΥΡΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                                      – – –                                  12:00

ΤΙΜΗΤΙΚΕΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΠΡΩΤΩΝ ΣΠΑΡΤΑΚΙΑΔΩΝ 1988 – 1993

– – – –                                ΑΛΤΙΠΑΡΜΑΚΗΣ                                      ΓΕΩΡΓΙΟΣ                        HONORARY

– – – –                              ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ                                 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                     HONORARY

– – – –                                    ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ                                         ΠΑΝΤΕΛΗΣ                      HONORARY

– – – –                                  ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΣ                                          ΗΛΙΑΣ                          HONORARY

– – – –                                 ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ                                    ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ                     HONORARY

– – – –                                     ΤΡΙΔΗΜΑΣ                                     ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                  HONORARY

Μη Τερματίσαντες

292                                         ADAM                                               GEORGE                               DNF

385                                        O NEILL                                                DAVID                                DNF

506                                      ΑΪΒΑΤΙΔΗΣ                                     ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ                        DNF

239                                     ΓΟΥΓΟΥΛΑΣ                                           ΠΕΤΡΟΣ                               DNF

532                                   ΚΑΖΑΜΠΑΚΑΣ                                       ΣΩΤΗΡΙΟΣ                             DNF

344                                     ΚΑΜΑΤΣΟΣ                                         ΠΑΡΑΣΧΟΣ                             DNF

378                              ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ                                  ΓΕΩΡΓΙΟΣ                              DNF

240                                     ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ                                       ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                           DNF

388                                       ΓΑΛΑΝΟΣ                                      ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                        DNS

472                                     ΜΟΥΛΑΛΗΣ                                         ΙΩΑΝΝΗΣ                              DNS

368                                   ΝΤΙΑΓΚΟΥΡΙΣΗ                                      ΔΗΜΗΤΡΟ                             DNS

557                                     ΝΤΟΤΣΙΚΑΣ                                         ΝΙΚΟΛΑΟΣ                             DNS

334                                    ΣΚΟΠΕΛΙΤΗΣ                                   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                        DNS

329                                ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ                                     ΑΓΓΕΛΟΣ                              DNS

235                                        ΣΤΑΜΟΥ                                          ΘΕΟΦΑΝΗΣ                            DNS

834                                       ΤΣΑΒΑΡΗ                                    ΕΛΕΝΗ-ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ                      DNS

243                                      ΤΣΕΡΩΝΗΣ                                        ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                           DNS

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Tour of Flanders 2020 – Ο Van Der Poel νικητής!

Περιληπτικά: Τρεις από τους καλύτερους αθλητές της σεζόν ποδηλάτησαν μαζί στο Ronde van Vl…