Σπαρτακιάδα 2017 – Αποτελέσματα

Η φετινή 29η Σπαρτακιάδα σημείωσε ρεκόρ συμμετοχών. Συγκεκριμένα, εκκίνησαν 351 αθλητές, με 327 αθλητές να τερματίζουν εντός ορίου χρόνου, 3 αθλητές εκτός ορίου χρόνου και 21 εγκαταλήψεις.

Παραθέτουμε τα αποτελέσματα με αλφαβητική σειρά:

98 AGISILAOU AGISILAOS 8:56
80 BAKER DAN 11:10
232 COOK ANTONY 11:12
535 DAMASCELLI ANTONIO Α.Π.Ο.ΑΚΤΙΝΑ 11:58
81 DOHERTY SHAUN 11:12
477 EMILIANI GIAN GIACOMO 10:47
702 HEMMINGS NICOLA-FRANCIS ΑΙΟΛΟΣ 11:43
489 JOSHUA GARY 9:02
448 KALOGEROPOULOS NIKOLAUS DNF
554 KIRIAKOPOULOS CHRIS DNF
647 KLADIS NIKOLAOS VELO CLUB 11:14
531 KOREMAN JOHN Π.Ε.Π.Α. 8:40
555 MAZZAFERRI MASSIMO 10:47
559 MEIJER DOLF RTV De Bellenstreek 9:32
231 NARDINOCCHI GIOVANNI 10:46
233 ONEILL DAVID DNF
479 PADAS JOHN 10:09
650 POSARELLI MAURO MALTINTI LAMPADARI 10:57
91 POUMBOURIS MICHALIS 10:14
392 POYMBOURIS PANAYIOTIS 11:45
79 REES RHODRI 11:10
810 STREICH STEFFEN 8:44
380 VAN DE CASTEELE KURT 9:38
478 VARDON MARK 10:39
379 YAVUZTURK HUROL 10:20
490 ZAVIALOV ALEXEJ Cycling Club Düsseldorf DNS
313 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΙΟΛΟΣ 10:29
252 ΑΓΓΕΛΗΣ ΗΛΙΑΣ Γ.Ο.Λαμίας “Αθαν. Διάκος” 10:00
286 ΑΔΙΚΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Π.Ε.Π.Α. 10:49
728 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤIΝΑ-ΙΩΑΝΝΘΗΣΕΑΣ 10:02
807 ΑΛΑΓΙΑΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 11:35
211 ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 10:25
383 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                 Ο.Φ.Ν.ΙΩΝΙΑΣ 8:56
338 ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ                           Π.Ε.Π.Α. 10:44
534 ΑΛΙΦΑΝΤΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ            Π.Ε.Π.Α. DNF
310 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ             Π.Ε.Π.Α. 10:11
463 ΑΝΔΡΙΤΣΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ            Π.Ε.Π.Α. 11:24
469 ΑΝΔΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                       Π.Ε.Π.Α. 10:11
402 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ          Π.Ε.Π.Α. 9:39
616 ΑΡΑΠΗΣ ΜΙΧΑΗΛ                            Π.Ε.Π.Α. 11:08
95 ΑΡΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                      Α.Π.Ο.ΠΑΡΟΥ DNF
461 ΑΡΜΥΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ                       Π.Ε.Π.Α. 11:36

 

401 ΑΣΗΜΟΜΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΟΙΒΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 9:04
86 ΒΑΒΙΘΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΩ 10:50
467 ΒΑΓΓΕΡ ΙΩΣΗΦ Π.Ε.Π.Α. DNS
143 ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΠΡΟΟΔΟΣ Ν.ΒΟΥΤΖΑ 9:04
7 ΒΑΛΒΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Π.Ο.ΑΚΤΙΝΑ 10:47
613 ΒΑΛΜΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΕΚ 11:37
513 ΒΑΡΑΝΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ Π.Ε.Π.Α. 11:36
521 ΒΑΡΜΑΞΙΖΗΣ ΟΜΗΡΟΣ Π.Ε.Π.Α. 10:42
393 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ο.Φ.Ν.ΙΩΝΙΑΣ 10:56
376 ΒΕΡΓΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΠΟΚ ΕΥΚΛΗΣ DSQ Εξωτερική βοήθεια
259 ΒΙΤΑΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Π.Ε.Π.Α. 10:08
241 ΒΛΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 9:35
317 ΒΛΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.Ε.Π.Α. 10:34
238 ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ Α.Ο.ΑΡΓΟΥΣ 9:45
294 ΒΛΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α.Π.Σ.ΜΑΧΗΤΗΣ ΣΕΡΡΩΝ 9:40
509 ΒΟΙΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Ε.Π.Α. 11:19
834 ΒΟΡΔΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 9:39
805 ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ BLE CYCLING CLUB 11:10
729 ΒΡΕΤΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 11:43
833 ΒΥΝΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 11:19
819 ΓΑΝΤΖΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 11:35
270 ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΑΙΟΛΟΣ 11:34
730 ΓΑΤΣΙΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΕΚ 10:47
369 ΓΕΜΕΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΠΟΔΗΛΑΤΕΣ ΧΙΟΥ 10:17
456 ΓΕΝΙΤΣΑΡΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Π.Ε.Π.Α. 11:34
204 ΓΕΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΗΣΕΑΣ 10:02
411 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΕΚ 10:11
416 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ Α.Π.Ο.ΑΚΤΙΝΑ 12:00
318 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.Ε.Π.Α. 11:28
625 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Π.Ε.Π.Α. DNS
244 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Π.Ε.Π.Α. 10:39
406 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΕΚ 9:41
811 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ (LOUIS) 10:06
352 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΣΗΦ Π.Ε.Π.Α. 12:00
419 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Π.Ε.Π.Α. 11:31
77 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΑΛΦΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 10:09
119 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΟΚ 11:26
225 ΓΙΑΟΥΡΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Π.Ε.Π.Α. 10:54
451 ΓΚΙΤΖΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 10:20
354 ΓΟΡΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Ε.Π.Α. 10:42
295 ΓΟΥΓΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ Α.Ο.ΑΡΓΟΥΣ 11:12
221 ΓΡΑΨΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π.Ε.Π.Α. 10:08

 

486 ΓΡΙΣΠΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΑPPOLON CUP 11:29
506 ΔΑΛΕΖΙΟΣ ΙΩΣΗΦ ΔΙΟΜΗΔΗΣ Α.Ο.ΑΡΓΟΥΣ 9:19
324 ΔΑΝΟΚΙΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ Α.Ο.ΑΡΓΟΥΣ 9:19
397 ΔΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. OTL Εκτός ορίου χρόνου
466 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 10:56
307 ΔΕΣΠΟΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Ε.Π.Α. 10:57
821 ΔΗΛΕΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 11:51
405 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΙΟΛΟΣ 9:39
806 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Ο.Φ.Ν.ΙΩΝΙΑΣ 11:01
245 ΔΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 11:09
117 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ WEST COAST 11:09
234 ΔΡΟΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΡΟΟΔΟΣ Ν.ΒΟΥΤΖΑ 10:05
146 ΕΛΕΥΘΕΡΙΩΤΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ Π.Ε.Π.Α. OTL Εκτός ορίου χρόνου
440 ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ ΠΕΡΙΑΝΔΡΟΣ Π.Ε.Π.Α. 11:19
371 ΕΣΚΑΝΤΑΡ ΗΛΙΑΣ Π.Ε.Π.Α. 10:16
507 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ο.Φ.Ν.ΙΩΝΙΑΣ 9:43
502 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΖΩΗΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 11:05
812 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 10:15
396 ΕΨΙΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟ ΚΩ 10:42
817 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 11:24
356 ΖΕΡΒΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ Π.Ε.Π.Α. DNF
327 ΖΗΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Ε.Π.Α. 11:10
220 ΖΟΜΠΑΝΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Π.Ε.Π.Α. DNS
703 ΖΩΓΛΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 10:00
439 ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 10:20
443 ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ 11:14
816 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 11:42
367 ΘΩΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π.Ε.Π.Α. 11:40
360 ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Π.Ε.Π.Α. 10:34
319 ΚΑΒΑΛΛΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Ε.Π.Α. 9:58
152 ΚΑΖΟΓΛΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ Π.Ε.Π.Α. 9:53
558 ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ 10:44
426 ΚΑΛΕΜΠΟΥΜΠΑΣ MIXAΛΗΣ Π.Ε.Π.Α. 10:44
617 ΚΑΛΚΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Ο.Φ.Ν.ΙΩΝΙΑΣ 11:39
390 ΚΑΛΛΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΙΟΜΗΔΗΣ Α.Ο.ΑΡΓΟΥΣ 9:04
410 ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.Ε.Π.Α. 10:08
347 ΚΑΛΠΟΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.Ε.Π.Α. 10:11
328 ΚΑΜΑΤΣΟΣ ΠΑΡΗΣ ΑΙΟΛΟΣ 11:19
299 ΚΑΜΒΥΣΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ Α.Ο. ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 9:04
533 ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π.Ε.Π.Α. 11:24
424 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ Α.Π.Ο.ΑΚΤΙΝΑ 11:43
125 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ Α.Ο.ΑΡΓΟΥΣ 10:52

 

207 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΠΡΟΟΔΟΣ Ν.ΒΟΥΤΖΑ 9:57
726 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΕΚ 9:45
90 ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΜΑΡΚΟΣ Π.Ο.ΒΟΛΟΥ 9:40
421 ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΣΥΜΕΩΝ Π.Ε.Π.Α. 11:05
373 ΚΑΡΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Π.Ε.Π.Α. 10:49
633 ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ Π.Ε.Π.Α. 11:45
105 ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Π.Ε.Π.Α. 10:16
353 ΚΑΤΑΠΟΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 8:31
511 ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ ΟΦΠ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 10:10
391 ΚΑΨΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΠΟ 11:05
362 ΚΑΨΑΛΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ Π.Ε.Π.Α. DNF
151 ΚΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Ε.Π.Α. 11:43
381 ΚΛΕΙΤΣΙΝΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ 10:36
473 ΚΟΛΟΝΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Π.Ε.Π.Α. 10:49
290 ΚΟΛΥΜΠΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΗΣΕΑΣ 10:34
88 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΙΟΛΟΣ 9:04
514 ΚΟΠΑΝΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Ο.Φ.Ν.ΙΩΝΙΑΣ 11:34
112 ΚΟΣΜΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Π.Ε.Π.Α. 10:24
268 ΚΟΥΚΟΥΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Π.Ε.Π.Α. 9:46
378 ΚΟΥΛΛΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΩ 11:52
386 ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Π.Σ.ΜΑΧΗΤΗΣ ΣΕΡΡΩΝ 9:58
626 ΚΟΥΡΜΠΕΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 9:25
714 ΚΟΥΤΡΟΥΒΕΛΗ ΕΛΕΝΗ Π.Ε.Π.Α. 11:05
388 ΚΟΥΤΡΟΥΦΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ Α.Ο.ΑΡΓΟΥΣ 10:00
348 ΚΟΥΤΣΑΥΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Ε.Π.Α. 10:50
475 ΚΟΥΤΣΙΜΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Π.Ε.Π.Α. 10:43
153 ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Π.Ε.Π.Α. 9:58
523 ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π.Ε.Π.Α. 10:44
510 ΚΡΙΜΠΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 10:59
278 ΚΡΟΥΣΤΑΛΗΣ ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΣ Π.Ε.Π.Α. 10:12
450 ΚΥΛΙΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΡΟΟΔΟΣ Ν.ΒΟΥΤΖΑ 10:40
264 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Ε.Π.Α. 11:13
203 ΚΩΛΕΤΣΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΣ ΑΛΦΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 10:00
321 ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π.Ε.Π.Α. 11:00
222 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ο.Φ.Ν.ΙΩΝΙΑΣ 10:16
830 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 10:00
470 ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ Π.Ε.Π.Α. 11:30
330 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΕΘΟΔΙΟΣ Ν.Ο. ΚΑΡΥΣΤΟΥ 11:46
824 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Γ ΓΙΩΡΓΟΣ 11:10
649 ΛΑΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΟ ΔΡΑΣΗ 11:31
442 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ Π.Ε.Π.Α. 9:39
237 ΛΕΒΕΙΔΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΠΟ DNF

 

638 ΛΕΚΑΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Π.Ε.Π.Α. 11:28
99 ΛΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΗΣΕΑΣ 11:05
274 ΛΕΜΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π.Ε.Π.Α. 10:12
365 ΛΙΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Π.Ο.ΑΚΤΙΝΑ 11:33
409 ΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΟΙΒΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 11:12
261 ΛΙΑΝΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΙΟΛΟΣ 9:04
374 ΛΙΒΑΝΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ Π.Ε.Π.Α. 9:21
434 ΛΥΚΟΥΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Α.Ν.Ο.ΚΑΡΥΣΤΟΥ 10:46
82 ΛΥΜΠΕΡΑΚΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Γ.Ο.Λαμίας “Αθαν. Διάκος” 10:34
271 ΜΑΓΓΙΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ DNF
368 ΜΑΓΙΑΦΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Π.Ε.Π.Α. 11:38
331 ΜΑΚΑΡΟΥΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Π.Ε.Π.Α. 11:36
289 ΜΑΚΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 10:29
94 ΜΑΛΑΤΕΣΤΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α.Π.Ο.ΠΑΡΟΥ 10:32
407 ΜΑΛΙΣΙΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΙΟΛΟΣ 8:40
508 ΜΑΛΟΥΤΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Ν.Ο. ΚΑΡΥΣΤΟΥ 11:37
705 ΜΑΝΔΑΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΗΓΑΣΟΣ 11:08
415 ΜΑΝΔΡΑΓΟΥΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛ Α.Π.Ο.ΑΚΤΙΝΑ 11:33
265 ΜΑΝΙΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Π.Ε.Π.Α. 11:22
512 ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Π.Ε.Π.Α. 11:22
398 ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Α.Π.Ο.ΠΑΡΟΥ 9:35
480 ΜΑΝΤΑΣ ΣΑΒΒΑΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 11:30
385 ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Π.Ο.Χ. ΤΑΛΩΣ Ν.Κ. 8:55
87 ΜΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΗΣ 9:32
288 ΜΑΡΛΑΓΚΟΥΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ Α.Ο.ΑΡΓΟΥΣ 9:19
472 ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ Π.Ε.Π.Α. 10:49
3 ΜΑΡΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Ε.Π.Α. 10:16
725 ΜΑΣΤΡΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΙΟΛΟΣ 9:24
156 ΜΑΥΡΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΕΚ 10:27
808 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Π. Ο. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 10:22
302 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΕΡΜΗΣ 9:04
89 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 10:39
818 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 10:12
363 ΜΑΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π.Ε.Π.Α. 10:52
639 ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Π.Ε.Π.Α. 11:37
254 ΜΕΝΕΞΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΟΟΔΟΣ Ν.ΒΟΥΤΖΑ 10:48
209 ΜΕΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ.Ο.Λαμίας “Αθαν. Διάκος” 10:00
464 ΜΕΡΤΖΑΝΙΑΝ ΤΑΒΙΤ Π.Ε.Π.Α. 11:45
537 ΜΕΡΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π.Ε.Π.Α. 10:24
308 ΜΕΣΣΗΝΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Π.Ε.Π.Α. 10:38
285 ΜΗΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΟΛΟΣ 10:28
441 ΜΙΧΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Ε.Π.Α. DNF

 

485 ΜΟΥΛΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 9:04
850 ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ 8:52
520 ΜΠΑΜΠΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ Π.Ε.Π.Α. 11:45
277 ΜΠΑΡΟΥΤΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Π.Ε.Π.Α. DNF
446 ΜΠΑΧΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α.Π.Ο.ΑΚΤΙΝΑ 11:33
141 ΜΠΕΛΙΤΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Π.Ε.Π.Α. 11:58
823 ΜΠΕΤΕΙΝΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 11:05
155 ΜΠΙΡΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Ε.Π.Α. 10:56
306 ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΙΟΛΟΣ 9:57
560 ΜΠΟΥΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 10:12
273 ΜΠΟΥΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΙΟΛΟΣ 9:04
602 ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 10:20
106 ΜΠΟΥΛΜΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΑΛΦΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 10:42
483 ΜΠΟΥΝΙΑΛΕΤΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 10:44
1 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 8:44
216 ΜΠΟΥΤΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Ο. ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 9:12
387 ΜΠΟΦΙΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π.Ο.Χ. ΤΑΛΩΣ Ν.Κ. 8:56
614 ΜΠΡΟΥΤΖΟΣ ΗΛΙΑΣ Π.Ε.Π.Α. 11:36
147 ΜΥΛΩΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Π.Ο.ΑΚΤΙΝΑ 11:26
629 ΜΥΣΤΡΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΠΟΚ ΕΥΚΛΗΣ 9:47
235 ΝΙΚΗΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΧΟΠ ΘΗΒΑΣ 10:34
395 ΝΙΚΟΛΕΝΔΡΗΣ ΔΑΥΙΔ ΠΟ ΚΩ 9:43
476 ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Π.Ε.Π.Α. 11:19
253 ΝΙΚΟΛΟΥΖΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΡΟΟΔΟΣ Ν.ΒΟΥΤΖΑ 8:44
219 ΝΤΑΒΟΥΤΙΑΝ ΚΟΣΜΑΣ Π.Ε.Π.Α. 9:23
85 ΝΤΑΡΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 11:09
218 ΝΤΙΑΓΚΟΥΡΙΣΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΑΛΦΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 10:30
553 ΝΤΟΤΣΙΚΑΣ NIKOΛΑΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 11:03
481 ΝΤΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ Α.Ο.ΑΡΓΟΥΣ 9:19
364 ΞΕΦΤΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Π.Ο.ΑΚΤΙΝΑ 11:11
474 ΟΜΗΡΟΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Π.Ε.Π.Α. 12:00
377 ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.Ο.Χ. ΤΑΛΩΣ Ν.Κ. 10:20
851 ΠΑΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 10:20
820 ΠΑΝΑΓΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 11:32
445 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ 10:44
468 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Π.Ε.Π.Α. 10:44
113 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΣ ΑΛΦΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 10:30
382 ΠΑΝΟΥΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ο.Φ.Ν.ΙΩΝΙΑΣ DNF
78 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΠΟΚ ΕΥΚΛΗΣ DNF
620 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟ ΔΡΑΣΗ 10:57
236 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΕΒΟΛΕΜΑ 11:19
828 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 9:43

 

471 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. OTL Εκτός ορίου χρόνου
201 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ Ο.Φ.Ν.ΙΩΝΙΑΣ 9:04
627 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Ε.Π.Α. 10:20
607 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Π.Ε.Π.Α. 10:57
258 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΑΙΟΛΟΣ 9:38
131 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α.Π.Σ.ΜΑΧΗΤΗΣ ΣΕΡΡΩΝ 9:45
610 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Ο.Φ.Ν.ΙΩΝΙΑΣ 11:37
399 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΠΟ 10:31
154 ΠΑΠΑΛΙΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΤΡΙΑΘΛΟΝ ΡΟΔΟΥ 10:37
372 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.Ε.Π.Α. 10:34
296 ΠΑΠΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 9:04
139 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Π.Ε.Π.Α. 10:20
503 ΠΑΠΙΟΜΥΤΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΑΕΚ 11:03
314 ΠΑΠΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π.Ε.Π.Α. 10:47
249 ΠΑΠΟΥΤΣΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΣΥΡΟΥ 9:04
370 ΠΑΣΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΠΟ ΒΟΛΟΣ 9:40
435 ΠΑΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 10:12
603 ΠΕΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο. DNF
309 ΠΕΡΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο. 11:56
337 ΠΕΤΑΒΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Π.Ε.Π.Α. 10:44
648 ΠΕΤΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 11:58
389 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.Ο.Χ. ΤΑΛΩΣ Ν.Κ. 10:19
519 ΠΕΤΡΑΛΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΤΡΙΑΘΛΟΝ ΡΟΔΟΥ 10:20
357 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΣ ΑΛΦΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 10:20
148 ΠΗΛΙΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Π.Ο.ΑΚΤΙΝΑ 9:53
504 ΠΙΕΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΙΟΛΟΣ 10:53
332 ΠΙΚΙΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΙΟΛΟΣ 11:26
83 ΠΟΛΥΖΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α.Π.Ο.ΑΚΤΙΝΑ 11:39
707 ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο. 10:06
452 ΠΟΝΤΙΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΠΟΚ ΕΥΚΛΗΣ 8:51
632 ΠΟΤΕΤΖΑΓΙΑΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΑΕΚ 11:10
107 ΠΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο. 10:54
832 ΠΡΙΝΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 10:20
124 ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΧΟΠ ΘΗΒΑΣ 9:54
488 ΠΡΟΦΙΛΙΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΩ 11:09
351 ΡΗΓΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Π.Ε.Π.Α. DNS
852 ΡΟΒΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π.Ο.Χ. ΤΑΛΩΣ Ν.Κ. 8:40
93 ΡΟΥΣΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Π.Ο.ΠΑΡΟΥ 10:34
247 ΣΑΜΟΥΡΚΑΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ Π.Ε.Π.Α. 10:49
224 ΣΑΡΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΑΛΦΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 10:20
517 ΣΑΣΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.Ε.Π.Α. 10:46
102 ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΟΥΛΙΕΛΜΟΣ ΑΣ ΑΛΦΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 10:42

 

266 ΣΕΙΤΑΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ Π.Ε.Π.Α. 11:32
384 ΣΕΧΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 9:39
501 ΣΙΑΤΡΑΒΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ο.Φ.Ν.ΙΩΝΙΑΣ 10:44
359 ΣΙΑΧΟΣ ΑΝΕΜΠΟΔΙΣΤΟΣ Π.Ε.Π.Α. 11:22
437 ΣΙΔΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΩ 11:55
634 ΣΙΜΩΝΕΤΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Π.Ε.Π.Α. 11:36
96 ΣΚΙΑΔΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α.Π.Ο.ΠΑΡΟΥ 9:39
341 ΣΚΟΠΕΛΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.Ε.Π.Α. 11:02
243 ΣΜΑΡΑΓΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΑΛΦΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 10:20
223 ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΑΛΦΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 10:30
333 ΣΜΥΡΝΙΩΤΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Π.Ε.Π.Α. 9:58
646 ΣΟΝΙΚΙΑΝ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ 11:19
144 ΣΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.Ε.Π.Α. DNF
145 ΣΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ Π.Ε.Π.Α. 8:56
202 ΣΠΥΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΟΙΒΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 8:40
322 ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Π.Ε.Π.Α. 10:37
2 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.Ε.Π.Α. 9:01
272 ΣΤΑΜΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΑΙΟΛΟΣ 10:04
403 ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΣ ΑΛΦΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 9:52
724 ΣΤΡΟΥΜΠΟΥΛΗ ΔΑΝΑΗ ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 9:07
608 ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 11:37
425 ΣΥΜΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 10:44
325 ΣΥΦΑΝΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Π.Ε.Π.Α. 11:52
428 ΤΑΒΛΑΔΩΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Ε.Π.Α. 11:19
532 ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Π.Ε.Π.Α. 11:22
802 ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΙΟΛΟΣ 10:42
505 ΤΖΕΡΜΠΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΕΚ DNF
826 ΤΖΙΓΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ BLE CYCLING CLUB 11:19
227 ΤΟΥΛΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Π.Ε.Π.Α. 10:44
358 ΤΡΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Ε.Π.Α. 11:24
110 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Π.Ε.Π.Α. 10:00
292 ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ ASSOS 10:51
116 ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΧΟΠ ΘΗΒΑΣ 10:57
298 ΤΣΑΝΤΑΝΗΣ ΑΡΣΕΝΙΟΣ Α.Π.Ο.ΠΑΡΟΥ 9:25
612 ΤΣΕΠΕΝΕΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Π.Ε.Π.Α. 11:48
280 ΤΣΕΡΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.Ε.Π.Α. 10:59
276 ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Π.Ε.Π.Α. 10:11
825 ΤΣΙΑΝΑΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο. 11:01
631 ΤΣΙΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Ε.Π.Α. DNF
822 ΤΣΙΓΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 10:57
484 ΤΣΙΛΙΓΚΙΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΗΣΕΑΣ 11:23
297 ΤΣΙΜΠΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Α.Π.Ο.ΠΑΡΟΥ 11:02

 

453 ΤΣΙΜΠΟΥΚΑΣ ΣΑΒΒΑΣ Π.Ε.Π.Α. 10:47
150 ΤΣΙΟΝΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 10:31
447 ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ο.Φ.Ν.ΙΩΝΙΑΣ 10:01
727 ΦΑΣΟΗ ΒΑΡΒΑΡΑ Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 9:35
229 ΦΙΛΙΑΚΟΥΔΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ Γ.Ο.Λαμίας “Αθαν. Διάκος” 10:34
619 ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ο.Φ.Ν.ΙΩΝΙΑΣ 11:37
482 ΦΟΥΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΠΟ 11:05
205 ΦΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 8:31
210 ΦΩΤΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΣ ΑΛΦΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 10:20
92 ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Π.Ο.ΠΑΡΟΥ DNF
342 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ Α.Π.Σ.ΜΑΧΗΤΗΣ ΣΕΡΡΩΝ 9:53
487 ΧΑΡΙΚΛΕΟΥΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Γ.Ο.Λαμίας “Αθαν. Διάκος” 11:11
323 ΧΑΣΑΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.Ε.Π.Α. 10:47
557 ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ Α.Π.Σ.ΜΑΧΗΤΗΣ ΣΕΡΡΩΝ 9:58
524 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΤΡΙΑΘΛΟΝ ΡΟΔΟΥ 11:29
422 ΧΑΤΖΙΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Π.Ε.Π.Α. 10:53
230 ΧΛΑΠΟΥΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Π.Ο.ΑΚΤΙΝΑ DNF
262 ΧΡΟΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Ε.Π.Α. 11:13
601 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α.Π.Ο.ΑΚΤΙΝΑ DNF
813 ΨΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 9:57

One Comment

  1. […] Σπαρτακιάδα 2017 – Αποτελέσματα […]

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Strade Bianche 2021 – O Mathieu van der Poel παίρνει μια άξια νίκη

Ο Mathieu van der Poel κέρδισε έναν άλλο μεγάλο μονοήμερο αγώνα με μια εκρηκτική επίθεση σ…